صفحه ها
دسته
لينکستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 180506
تعداد نوشته ها : 262
تعداد نظرات : 27
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

برندگان چهاردهمین جوایز سالانه وبی که به اسکار اینترنت نیز معروف بودهو همه ساله برای تقدیر از بهترین‌های اینترنت از سوی مردم و متخصصان برگزیده می‌شوند، اعلام شد که در میان برندگان نام توییتر نیز به چشم می‌خورد.

جوایز وبی که ازسوی آکادمی بین‌المللی هنرها و علوم دیجیتال – گروهی متشکل از ۵۵۰ عضو – معرفی می‌شود، از بهترین‌های اینترنت در چهار شاخه وب‌سایت‌ها، تبلیغات تعاملی، فیلم و ویدیوی آنلاین و موبایل تقدیر می‌کند.

به گزارش ایسنا، در جوایز وبی امسال راجر ابرت، منتقد فیلمی که پس از جراحی سرطان قدرت تکلم خود را از دست داده اما با وبلاگ خود در وب‌سایت “شیکاگو سان تایمز” صدای آنلاین قدرتمند و جدیدی یافته است، به‌عنوان شخص سال برگزیده شد.

همچنین جایزه دستاورد یک عمر فعالیت به وینتون سرف، یکی از پدران بنیانگذار اینترنت رسید که در فن‌آوری ارتباطات خود در دانشگاه استنفورد پیشگام شد.

جز جوایز دستاورد ویژه، وبی در شاخه‌های متنوع برندگانی را انتخاب کرد که با هر دو رای عمومی و رای کارشناسان انتخاب شده بودند. در این شاخه‌ها سایت نیویورک تایمز با دریافت پنج جایزه از جمله جوایزی از سوی آکادمی و مردم جزء برنده‌های برتر شناخته شد.

وب‌سایت رسمی جیم کری، برنده بهترین وب‌سایت مشهور یا سرگرمی و “پروژه مصاحبه” دیوید لینچ، فیلم‌ساز برنده بهترین مجموعه مستند و وب‌سایت Make itRight Foundation برد پیت نیز برنده بهترین وب سایت فعال شد.

توییتر برنده بهترین شبکه اجتماعی، فوراسکوئر برنده شبکه اجتماعی موبایلو هولو برنده پهنای باند شد. هم‌چنین وب‌سایت نیویورک تایمز جایزه بهترین نوشته و بهترین سایت مجله را دریافت کرد، در حالی که Mashable.com به‌عنوانبهترین وبلاگ کاری و بهترین وبلاگ فرهنگی برنده شد و آسوشیتدپرس نیز به انتخاب عمومی برای پوشش زنده مراسم تحلیف باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا برنده وبی شد.

برندگان جوایز امسال وبی جایزه خود را در ۱۴ ماه ژوئن طی مراسمی در شهر نیویورک دریافت خواهند کرد. 


سه شنبه یازدهم 1 1388
X